Lot 2507
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Chinees famille verte porselein, drie schotels en theepotje

18/19 eeuw, China

Drie schotels, Kangxi gemerkt en met famille verte decor van vogel op rots (randfritting en schilfers maar geen haarlijnen en geen restauratie). Daarbij een vierkant theepotje, ook Kangxi periode, maar met handvat en tuit vervangen door metaal en de deksel zwaar gerepareerd. Tevens een klein celadon dekselpotje (grote schilfer dekselrand) en een klein Guangxu schaaltje.

Grootste schotels: D 15.8 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700