Lot 296
Gijsbert Buitendijk Kuyk (1805-1884)

Blokfluit spelende jongen

gemonogrammeerd 'GBK f' (linksonder)

olieverf op paneel, 27x22 cm (met lijst 40x36 cm)

Volgens etiket in dorso zijn afgebeeld de zuster van de schilder Wilhelmina Johanna Beijerinck-Kuyk (1812-1901) met haar zoon Frederik

Conditie: Goed. Heeft vergeeld vernis en oppervlaktevuil.

€ 400,00
€ 600,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260