Lot 294
Alwin van der Linde (1957)

Stilleven van een Venetiaanse kroonluchter

gesigneerd 'van der Linde' (rechtsonder)

olieverf op board, 122x95 cm (met lijst 130x103 cm)

Conditie: Goed.

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200