Lot 293
Hollandse School (19e eeuw)

Drie putti met een bloemenkrans

olieverf op doek, 99x56 cm (met lijst 109x66 cm)

Conditie: Met sleetse plekjes, craquelé. Past niet goed in de lijst.

€ 150,00
€ 300,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200