Lot 292
Johannes Garst (1950)

I. Staand naakt met boeketje
II. Treurende brouw
III. Vrouw in rode mantel

alle gesigneerd 'Joh. Garst' en 2 gedateerd '81

I. olieverf op board, 24x18 cm (met lijst 29x23 cm), II. olieverf op doek, 39x29 cm (met lijst 41x31 cm en III. olieverf op board, 19x13 cm (met lijst 25x19 cm)

Conditie: I en III ok. II heeft plekjes verfverlies.

€ 200,00
€ 250,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120