Lot 291
Johannes Garst (1950)

Landschap met fantasie rots

gesigneerd 'Joh. Garts' (linksonder)

olieverf op paneel, zonder lijst, 40x30 cm

Conditie: ok.

€ 150,00
€ 200,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90