Lot 290
Lothar Roppelt (20ste eeuw) (2x)

I. Kosmische vogel,
II. Vlinder en oog

beide gesigneerd in initialen 'LR' en gedateerd resp. '79 ' en '84'

gemengde techniek op board, I. 23x17 cm (met lijst 29,5x23,5 cm) en II. zonder lijst, 15x11,5 cm

Conditie: Beide hebben diverse oppervlaktekrasjes.

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 80