Lot 295
Gerard Delfgaauw (1882-1947)

Molen aan de dorpsrand

gesigneerd 'G J Delfgaauw' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x60 cm (met lijst (74x83 cm)

Conditie: Craquelé all over. Vergeeld vernis, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325