Lot 289
André Verhorst (1889-1977)

Brandende olielamp bij katrol van de scheepsmast

gesigneerd 'Andre / Verhorst / '36 ' (rechtsonder)

olieverf op doek, 120x100 cm (met lijst 128x108 cm)

Conditie: Iets oppervlaktevuil, doek gebobbeld in rechter bovenhoek. Miniem plekje oppervlakteschade op de blauwe kan.

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 180