Lot 288
Lucie van Dam van Isselt (1871-1949)

Stilleven van waterketel op een potkachel
In dorso: Studie van duizendschoon in groene vaas

gesigneerd 'v Dam v Isselt' (rechtsonder)

olieverf op board, 55,5x54 cm

Conditie: Vergeeld vernis, iets oppervlaktevuil.

€ 400,00
€ 500,00
€ 950,00

Hamerprijs: € 950