Lot 283
Charles Eyck (1897-1983)

'Roma'

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Eyck 75 Roma' (linksonder)

pastel op papier, 36x34,5 cm (met lijst: 46x52 cm)

Provenance:
-Veiling, Sotheby's, Amsterdam, 6 september 2005, lot 469.

Conditie: goed.

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180