Lot 2541
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een paar Mandarijn famille rose Kantonese zeshoekige dekselvazen

19e eeuw, China

De vazen gedecoreerd met hof scènes in vakwerk omringt door florale motieven, de dekselknop als figuur, mogelijk Guanyin. Niet gemerkt.

H 25 cm

Een deksel gerestaureerd, verder in goede conditie, geen andere restauraties, geen schilfers en geen haarlijnen.

€ 300,00
€ 500,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425