Lot 2527
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Vijf Chinees porseleinen blauw wit borden

18e eeuw, mogelijk Yongzheng, China

Het plat gedecoreerd met bloemen en vertakte bladeren, de rand met afwisselend vissen en vogels in cartouches. Niet gemerkt.

D 21,5 cm

Een bord met een haarlijn en een kneuzing, twee met kleine schilfers, twee met lichte randschilfering, verder in goede staat.

€ 300,00
€ 500,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260