Lot 2531
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Vijf grote Chinese blauw wit porseleinen borden

18e eeuw, China

Het plat gedecoreerd met bloemmedaillon omringt door diaper patroon en gestileerde linghzi, de rand met afwisselend bloesems en diaper patroon. Niet gemerkt.

D 26,5 cm

Een met haarlijn en kleine schilfers, vier met kleine schilfers, verder in goede staat.

€ 300,00
€ 500,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450