Lot 2538
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Vier Chinees blauw wit porseleinen dekselvazen

19e eeuw, China

Twee paar vazen, een paar gedecoreerd met voorstelling van vogels en vlinders in landschap en een paar met landschapsvoorstelling. De dekselknoppen als tempelleeuwen. Gemerkt op de onderkant met vierkarakter Kangxi merk.

H 23,5 & 32 cm (inclusief deksel)

Eén kleinere vaas met beschadiging aan de bovenrand en deksel met kleine schilfer aan de binnenrand. De andere kleinere vaas met randschilfers aan de onderkant. Eén van de grote vazen met haarlijn en schilfer aan de bovenzijde en schilfers aan de onderkant. De andere grotere vaas met schilfers aan de onderkant. Verder in goede staat.

€ 300,00
€ 500,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200