Lot 2517
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Vier Kangxi blauw wit porseleinen kopjes en niet bijhorende schotels, plus diverse kop- en schotels

18e & 19e eeuw, China

De vier Kangxi schotels met voorstelling van Lange Lijzen in een landschap met konijnen en omringd met een diaper patroon (in goede staat, geen haarlijnen of restauraties). De vier geschulpte Kangxi kopjes met florale motieven binnen vakwerk (een kopje gerestaureerd, een kopje met randschilfering en schilfers, een kopje met randschilfering, een kopje in goede staat). Daarbij diverse kop- en schotels met voorstellingen en floraal decor binnen vakwerk (Een schotel met beschadigingen, twee schotels met randschilfering, twee kopjes met randschilfering en schilfers, een kopje met schilfers, een kopje in goede staat). Allen niet gemerkt.

D van 9 tot 11,5 cm, H van 3,5 tot 5 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600