Lot 2502
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een Swatow blauw wit porseleinen schotel

17e eeuw, China

Het plat gedecoreerd met voorstelling van een feniks in landschap, de rand met landschappen binnen medaillons. Niet gemerkt.

D 42,5 cm

Bakfouten, randschilfering en -schilfers, een verkleurde haarlijn.

€ 300,00
€ 500,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260