Lot 2510
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Drie Chinees porselein haan sculptuurtjes

18e eeuw, China

Niet gemerkt maar waarschijnlijk Qianlong periode.

H 12.5 cm

Gebruiks- en ouderdomssporen, enkele fabrieksimperfecties en bakfoutjes en enkele schilfers. Geen restauraties.

€ 300,00
€ 400,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260