Lot 271
Naar Frans Hals (19e eeuw)

Jongen met een vrouw en hond in een herberg

olieverf op paneel, 17x14 cm (met lijst 31,5x28 cm)

Dit werk is geschilderd naar 'Young Man and Woman in an Inn', circa 1623 (in collectie van het Metropolitan Museum of Art, New York City).

Conditie: Iets oppervlaktevuil en vergeeld vernis.

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240