Lot 270
J.W. Bauer (20e eeuw)

Plateel-ontwerpen uit circa 1910. Met ontwerpen voor vazen, klok, tegels. Mogelijk ontworpen voor Plateelbakkerij Zuid Holland.

aquarel/gouache op papier, afm. van 18x17 cm tot 27x29 cm

Conditie: Papier verkleurd. Foxing.

€ 300,00
€ 350,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240