Lot 265
Theo van Hoytema (1863-1917)

-Kerstnacht, Oehoes op besneeuwde takken (1894)
-Nieuwjaar, Pronkende pauw (1894)

beide gesigneerd 'Th van Hoytema' (rechtsonder in potlood); beide met monogram en gedateerd 'TH 94' (in de druk)

litho op papier (2), zonder lijst, bladformaat resp. 48x30, 5 cm en 49x30,5 cm

Conditie: Papier verkleurd. Niet opgeplakt; aan bovenrand vast met papiertape.

€ 600,00
€ 800,00
€ 1.100,00

Hamerprijs: € 1.100