Lot 264
Rodolphe Bresdin (Frans, 1822-1885)

Een studie van jonge meisjes / 'Etude de fillettes'

geannoteerd 'Etude de Fillettes / original à la plume' (rechtsonder)

inkt op papier gemonteerd op dik papier, niet ingelijst, 11x10,5 cm

Herkomst:
-Veiling, Paul Brandt, Amsterdam, 2 juni 1981, lot 1264.

Please compare to a smaller and less extensive work with the same composition in the collection of the Metropolitan Museum of Art, New York, inv. no. 50.575.14.

Hierbij een ets voorstellende Rodolphe Bresdin, door Aglaüs Bouvenne (1829-1903), ets, zonder lijst, 18,7x12,5 cm. Accompagnied by an etching portraying Rodolphe Bresdin, by Aglaüs Bouvenne (1829-1903), etching, unframed, 18,7x12,5 cm.

Conditie: Papier verkleurd.

€ 300,00
€ 350,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200