Lot 277
Carolus Johannes Thijsen (1867-1917)

Dame in witte kimono lezend bij het raam

olieverf op doek, 44x54 cm (met lijst 49x59 cm)

Provenance: Familie van de kunstenaar.

Conditie: Bedoekt. UV licht vertoont diverse inschilderingen, met name in de achtergrond. Niet gesigneerd.

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240