Lot 262
Theo van Hoytema (1863-1917)

Studie van een haan

gesigneerd in initialen 'TH' (rechstonder)

aquarel en inkt op papier, 32x41.5 cm (met lijst: 34.5x44 cm)

Conditie: verkleuring van het papier, vlekje (rechtsmidden), verder in goede staat

€ 200,00
€ 250,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260