Lot 281
Adolf Pirsch (1858-1929)

Elegante dame in roze japon

gsigneerd 'A Pirsch' (rechtsonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 47x31 cm

Conditie: Iets oppervlakte vuil. Doek iets gebobbeld, dient opnieuw opgespannen te worden.

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160