Lot 280
Adolf Pirsch (1858-1929)

Landschap met jonge vrouw rustend tegen een boom

gesigneerd in initialen 'A P.' (linksonder)

olieverf op odek, zonder lijst, 32x48 cm

Conditie: Iets oppervlaktevuil. Doek is iets gebobbeld, dient opnieuw gespannen te worden.

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 160