Lot 279
Adolf Pirsch (1858-1929)

Elegante dame in okerkleurige japon

gesigneerd in initialen 'A P.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 28,5x19 cm (met lijst 35x26 cm)

Conditie: Oppervlaktevuil. Lichte oppervlaktekras middenonder.

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 160