Lot 258
Petrus Theodorus (Bob) Immink (1930-1989)

Dorpsgezicht (2x)

beide gesigneerd 'P.Th. Immink' (rechtsonder)

olieverf op doek, beide 50x60 cm (met lijst 54x64 cm)

Conditie: Veel oppervlaktevuil, verder goed.

€ 300,00
€ 400,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200