Lot 273
Constant Artz (1870-1951)

Eend met kuikens gereflecteerd in het water van de sloot

gesigneerd 'Constrant Artz' (rechtsonder)

olieverf op doek, 41x31 cm (met lijst 59,5x49,5 cm)

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650