Lot 255
Jacob Simon Hendrik (Hein) Kever (1854-1922)

Een trotse moeder

gesigneerd 'Kever' (rechtsonder)

olieverf op doek, 61x75 cm (met lijst: 91x105 cm)

Conditie: Oppervlaktevuil. Linksboven een kras aan de oppervlakte.

€ 300,00
€ 400,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550