Lot 2543
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een famille rose Wu Shuang Pu theepot Chinees porselein

19e eeuw, China

Waarschijnlijk Daoguang periode, met drie figuren rondom gedecoreerd en teksten met gedichten van Wu Shuang Pu. De deksel met twee schilfers, verder in zeer goede conditie, geen andere schilfers, geen haarlijnen en geen restauratie.

H 11.5 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500