Lot 2505
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een grote Chinese Longquan celadon porseleinen vaas vermaakt tot lampenvoet

Ca. 17e eeuw, China

Gedecoreerd met geometrisch motieven binnen vakwerk (zg. diaper pattern). De vaas gezet op een ijzeren opengewerkte lampenvoet in Chinese stijl. De bodem doorboord.

Totale hoogte: 90 cm, alleen de vaas: H 40 cm

Herkomst: Privécollectie, Normandië

Glazuurcraquelé rondom, de vaas is niet uit het montuur gehaald, dus mogelijk beschadigingen lange de boven en onderrand. De bodem is doorboord om het snoer door te leiden. Verder in goede staat.

€ 400,00
€ 600,00
€ 1.700,00

Hamerprijs: € 1.700