Lot 5550
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Anne-Paul Brinkman, een eikenhouten eettafel

Tweede helft 20e eeuw

Het rechthoekige blad op twee kolompoten met kruisverbinding.

84 x 260 x 89,5 cm

Herkomst: Privécollectie, Normandië

In goede staat

€ 400,00
€ 600,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850