Lot 2545
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
een Chinees famille rose kommetje

19e eeuw, waarschijnlijk Tongzhi of Guangxu

Een famille rose porseleinen kommetje gemerkt met rood zegelmerk en rondom gedecoreerd met een dame en spelende kinderen.

D 10.5 cm, H 5 cm

Goede conditie, enkel een miniem schilfertje langs de bovenrand en een paar glazuur oneffenheidjes. Verder geen beschadigingen: geen haarlijnen en geen restauratie.

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 300