Lot 250
Leo Engels (Belgisch, 1882-1952)

Het schildersatelier

gesigneerd 'L. Engels' (rechtsonder)

olieverf op doek, 75x75 cm (met lijst: 94x95 cm)

Provenance: -Voorheen bij Kunsthandel, Simonis & Buunk, Ede.

Conditie: een deukje (rechtsboven), verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260