Lot 256
Michael Albertyn (Zuid-Afrikaans, 1938)

Wijngaard in de Kaap, Zuid-Afrika

gesigneerd 'Michael Albertijn (linksonder)

olieverf op doek, 83x114 cm (met lijst 83x115 cm)

Conditie: Goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260