Lot 242
Angelina Drumaux (Belgisch, 1881-1959)

Witte en lila seringen in een vaas

gesigneerd en gedateerd 'Angelina Drumaux / 1920' (linksboven)

olieverf op doek, 93x65 cm (met lijst: 104x77 cm)

Conditie: craquelé, doordrukking van het spieraam, verder goed

€ 400,00
€ 500,00
€ 2.200,00

Hamerprijs: € 2.200