Lot 287
Юрий Куинджи / Yuri Kuindgi (20e eeuw)

"Натюрморт" / "Stilleven"

gesigneerd in initialen en gedateerd '99' (rechtsonder); tevens gesigneerd in Cyrillisch schrift, getiteld en gedateerd '1999' (in dorso)

olieverf op doek, 110x90 cm (met lijst: 115x95 cm)

Conditie: Redelijk. iets vergeeld vernis, kringcraquelé rechtsboven.

€ 400,00
€ 500,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280