Lot 240
Constant Artz (1870-1951)

Eendenfamilie in het gras aan de slootkant

gesigneerd 'Constant Artz' (rechtsonder, onder de lijstrand)

olieverf op board, 30x40 cm (met lijst 50x61 cm)

Conditie: Goed.

€ 600,00
€ 800,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800