Lot 2504
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een Song periode celadon schotel

Song dynastie, 960-1279 A.D. China

Een fraaie groen geglazuurde celadon schotel, in zeer goede staat. Niet gemerkt.

D 30 cm

Zeer goede conditie: geen beschadigingen: geen schilfers or haarlijnen en geen restauratie. Normale (niet storende) gebruikssporen van het glazuur.

€ 300,00
€ 500,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350