Lot 2508
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Negen Chinese porseleinen borden Diana Cargo

18e eeuw, China

Negen witte Chinees porseleinen borden. Sporen van decoratie (Fitzhugh pattern) nog zichtbaar op het glazuur, door het zeewater eraf gesleten. Afkomstig uit de Diana cargo, verkocht bij veilinghuis Christie's in 1995 als onderdeel van lotnummers 822 en 818.

D 25.3 cm

Zes borden in goede conditie (geen haarlijnen of schilfers),één bord met kleine schilfer, één bord met grote schilfer en één bord met haarlijntje.

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240