Lot 2533
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Chinees blauw wit porselein, vijf borden en zes kleine bordjes plus een gemberpotje

18-20ste eeuw, China

Een Kangxi/Yongzheng bord met figuren (bakfout in de rand en randfritting maar geen haarlijnen of restauratie). Daarbij twee Qianlong landschapsborden (haarlijnen) en twee florale borden (haarlijnen). Tevens zes kleine blauw witte bordjes met zegelmerken (twee bordjes defect) en een 20ste eeuws famille noir gemberpotje met floraal decor.

Kangxi bordje: D 23 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180