Lot 249
Willem Jansen (1892-1969)

Stilleven met Chinese lamp en tomaten op een bord

gesigneerd en gedateerd 'Willem Jansen. / 1925' (rechtsboven)

olieverf op doek, 50x40 cm (met lijst: 58x48 cm)

Conditie: bedoekt, verder goed

€ 300,00
€ 350,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160