Lot 2180
Online Only: Silver, Jewellery & Watches | 4 - 28 maart 2021
Een collectie zilveren sieraden

Een vergulde 1 dollar munt in muntrand; een paar grote ovale zilveren oorclips; een verguld zilveren armband met mabé parel; een paar verguld zilveren creolen; een Chinese bwgg ring; een onedele broche met glasparels; twee zilveren cachets; een zilveren armband met turkoois; een vaste zilveren armband; twee ringen met malachiet en turkoois.

€ 300,00
€ 500,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325