Lot 197
Émile Gallois (1882-1965)

Gezicht op Villeneuve-les-Avignon, Frankrijk

gesigneerd 'E. Gallois '(rechtsonder)

olieverf op doek, 60x50 cm (met lijst: 74x64 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300