Lot 195
Jacobus Doeser (1884-1970)

Zonsopkomst in een bergvallei

gesigneerd 'Jac Doeser' (rechtsonder)

olieverf op doek, 72x117 cm (met lijst: 95x140 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, een deukje (linksboven), stukjes verfverlies

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160