Lot 191
Willem Roelofs Jr. (1874-1940)

Aan de waterkant

gesigneerd 'Willem E. Roelofs jr.' (rechtsonder)

aquarel, 68x98 cm (met lijst: 97x126 cm)

Conditie: scheurtjes aan hoeken en randen, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220