Lot 190
Julius Jacobus van de Sande Bakhuyzen (1835-1925)

De herder en zijn kudde

gesigneerd 'Jvd Sande Bakhuyzen.' (linksonder)

olieverf op doek geplakt op board, 36x44 cm (met lijst: 62x71 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220