Lot 189
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)

Een herfsttafereel met bomen langs een watertje

gesigneerd 'J.H.Wijsmuller.' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 40x24 cm (met lijst: 53x38 cm)

€ 300,00
€ 350,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700