Lot 196
Hollandse School (1ste helft 20e eeuw)

Bomen en weide aan een dorpsrand

draagt naam 'J.H. Weissenbruch' (rechtsonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 23x36,5 cm (met lijst: 38x51 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325